Yalova Terma City, ING Basketbol Süper Ligi takımlarından Semt77 Yalovaspor’un sponsorudur. Temsilcimize, ING Basketbol Süper Ligi 2021-2022 sezonunda başarılar dileriz.

Detaylı Bilgi için Tıklayın!
BOOK YOUR STAY
19
May, 2022
20
May, 2022
1
Adults
0
Children

Sosyal Aktiviteler

Hayatınıza renk katın…

Tatilinizi keyifli hale getirmek için tüm detayların düşünüldüğü Terma City’de onlarca sosyal aktivite sizi bekliyor. Hayatın stresinden uzaklaşarak yenilenmeniz için tasarlanan alanlar, hobbylerinizi doyasıya yaşayabileceğiniz etkinliklerle dolu bir tatil artık hayal değil…

Spor Salonu

 

 

Terma City, tatil yaparken bir yandan da sporunuza devam
etmeniz için sizleri uzman spor eğitmenleri ve donanımlı
ekipmanlar ile fitness salonunda bir araya getiriyor.

Açık Alan Aktiviteleri

 

Terma City içerisinde bulunan yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, ateş çukurları, özenle tasarlanan açık hava oturma alanları sizlere açık havanın keyfini doyasıya yaşatıyor.

Kapalı Alan Aktiviteleri

 

Terma City’de bilardo, masa tenisi, dart gibi etkinliklere katılabileceğiniz gibi bünyesinde bulunan sinema salonunda film keyfi de yapabilirsiniz. Dilerseniz Loyalty Club’ın nezih ortamında vakit geçirebilirsiniz.

VE ÇOK DAHA FAZLASI…

ATV Turları

 

 

ATV severlerin uğrak merkezi haline dönüşen Terma City, uçsuz bucaksız ormanlarda Yalova’nın eşsiz doğasını keşfetmek isteyenler için keyifli bir hizmet sunuyor.

Doğa Gezileri

 

 

Doğanın en güzel renkleri sizi bekliyor. Erikli Şelalesi, Dipsiz Göl, Üvezpınar Yalova Termal Kaplıcaları, Delmece Yaylası, Sudüşen Şelalesi, Armutlu Kaplıcaları gibi pek çok doğa harikası ile tanışıp şehrin stresinden uzaklaşmak elinizde.

Kültür Turları

 

 

İster Yalova’daki Yürüyen Köşk, Karaca Arboretum, Kara
Kilise, Yalova Kent Müzesi, Yalova Açık Hava Müzesi’ni
ziyaret edebilir tarihe ışık tutabilirsiniz, isterseniz Bursa
ziyareti gerçekleştirir ve kültür turunuzu
zenginleştirebilirsiniz.

Kid’s Club

 

 

Çocuk misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak ve keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için otel içi aktivitelerinin yanında, onlara oyun odası hizmeti de sunuyor. Çocuklar, oyun odalarında ister aile bireyleri ile isterlerse oyun odası görevlileri ile eğlenceli vakit geçirebiliyor. Çocuk misafirlerin yoğun olarak konakladığı ara tatil, sömestre, bayrak dönemlerinde gelenekselleşen Terma
City Çocuk Şenlikleri ile hep beraber eğleniyoruz.

Rezervasyon Yap
19
May, 2022
20
May, 2022
1
Adults
0
Children